5 SIMPLE TECHNIQUES FOR فایل خرید خانه در استانبول

5 Simple Techniques For فایل خرید خانه در استانبول

5 Simple Techniques For فایل خرید خانه در استانبول

Blog Article

استانبول نسبت به سایر شهرها برتری چشمگیری دارد با زیبایی منحصربفردی که نمی توان مشابه آنرا در شهرهای دیگر یافت کرد.

این خانه با سیستم خانه هوشمند، آسانسور، حمام اختصاصی، منطقه کاربری بزرگ و معماری مدرن طراحی شده است.

املاک و مستغلات مناسب دریافت شهروندی کشور ترکیه؛ ارزیابی قیمت املاک و آشنایی با شرایط و مراحل شهروندی و مدارک مورد نیاز

هر منطقه در استانبول دارای موارد منحصر به فردی است؛ مانند لوکس بودن ملک یا تجاری بودن محله، اما انتخاب بهترین منطقه، به بودجه و دلایل خرید شما نیز بستگی دارد. با این وجود، برخی از مناطق استانبول، پیشتاز هستند و نسبت به سایر مناطق، نرخ فروش املاک مسکونی در آن ها به مهاجران و اتباع خارجی بیشتر است.

یعنی برای خرید یک آپارتمان میانگین مبلغی حدود ۳۷۰.۹۶۴ لیر تا ۶۱۸.۳۰۰ لیر باید هزینه بپردازید. درباره پروژه مسکونی استانبول ، یک پروژه ویژه با ضمانت دولت واقع در منطقه باشاک شهیر.

در حال حاضر ، کشور ترکیه به سرمایه گذاری اهمیت زیادی می دهد با در نظر گرفتن اینکه سرمایه گذاری یکی از ارکان دولت مدرن و یکی از دلایل پیشرفت آن است.

مدتی بعد این سه خانواده از سمت بوغاز کوی شروع به خرید زمین کردند.

توجه ویژه به هر قسمت از خانه (اتاق خواب اصلی ، اتاق خواب کودکان ، آشپزخانه و حمام).

و برای محاسبه قیمت خانه در استانبول به پول ایران مبلغ ملک مورد نظر رو به قیمت به روز لیر ضرب کرده و قیمت ریال یا تومان آن را حساب میکنیم .

در مناطق زیتین بورنو ، اسنلر از حدود قیمت متری ٣٦ میلیون تومان شروع می شود.

ماهیت آپارتمان ها در استانبول بسیار متنوع و با ویژگی ها و امکانات مختلف به شرح زیر است:

ایا کسی ک درایران مشاور املاک بوده اونجا موقعیت کسب ک کار دارد؟؟

به دلیل شاخص پایین قیمت ها، با خرید خانه های ‌نوساز در ترکیه، امکان کسب سریع سود برای شما وجود نخواهد داشت. با این حال، یک سرمایه گذاری بلندمدت در بخش املاک به مدت ده سال یا بیشتر، سود ایده آلی را برای شما به دنبال دارد.

شرکت های ساختمانی علاقه خاصی به آپارتمان ها در استانبول دارند.آپارتمان ها بسیار با دقت ساخته شده اند. از آنجایی که منطقه یکی از مهمترین عواملی است که خریداربه آن اهمیت می دهد، می بینیم که پروژه های مسکن سعی کرده اند تا حد ممکن متنوع باشند ، به حدی که نیازها و خواسته های گروه های مختلف جامعه را برآورده سازند.

https://evimistanbul.ir/

خرید خانه در ترکیه و اخذ اقامت ترکیه
خرید ملک در ترکیه در سال 2022 برای اتباع خارجی سال پنجم خود را سپری می کند، افراد با خرید خانه و یا مستغلات به ارزش مجموعا 400 هزار دلار می قیمت خانه استانبول توانند برای خود و خانواده خود اقامت ترکیه را بگیرند، بدین صورت که شما با خرید ملک در ترکیه هم سرمایه گذاری سودآوری در بستری امن کرده اید و هم برای خانواده خود آینده جدیدی را خریده اید. اویم استانبول مرجع خرید ملک در استانبول .

البته این تنها راه ممکن نیست، شما همچنین می توانید با خرید ملک در ترکیه به ارزش ۶۵۰ هزار لیر و یا بیشتر سه سال اقامت ترکیه برای خود و خانواده خود دریافت کنید که با تمدید پنج ساله این اقامت به راحتی می توانید تابعیت دائم ترکیه را اخذ کنید، نکته ای که باید در نظر داشته باشید که در این پنج سال فقط یک سال اجازه زندگی در خارج از ترکیه را دارید در غیر اینصورت این قانون شامل حال شما نمی شود.

افراد خارجی که در ترکیه ملک خریداری می کنند می توانند مجوز اقامت کشور ترکیه را دریافت کنند به شرط آن که در دوره های معینی تمدید شود ، آنها همچنین حق دریافت اجازه اقامت برای خانواده های خود را دارند. با استفاده از این اجازه اقامت ، کودکان خارجی می توانند در ترکیه تحصیل کنند. پیدا کردن شغل برای اتباع خارجی که دارای اجازه اقامت در ترکیه هستند به مراتب راحت تر می باشد ،گرفتن مجوز کار از طریق شرکت های قانونی در ترکیه نیز برای این افراد آسان می باشد.

https://evimistanbul.ir/

Report this page